We are
highly
sensitive

Emailová podpora pre ženy po pôrode

V dňoch 24.6.-7.7. bude emailová podpora nedostupná. Celý tím čerpáme energiu, aby sme tu pre vás mohli byť aj v ďalšej časti roka.
Emailová poradňa pre ženy po pôrode „Ako sa naozaj mám

Niekedy sa môže zdať, že na zdieľanie svojho prežívania v materstve, ženy nemajú priestor. Projekt Vysmiata Duša Mamky takýto priestor prináša. Aj vo forme emailu. Obrátiť sa na nás môžete s akoukoľvek témou, ktorú vám obdobie po pôrode prinieslo. Rovnako tak sme tu pre vás, ak ste blízky človek ženy, ktorá po pôrode prechádza duševnou ťažobou. Emailová poradňa pre ženy po pôrode však nenahrádza pravidelnú psychoterapiu, návštevu všeobecného lekára či psychiatra. Jej cieľom je primárne podporný charakter a posilnenie ženy v tom, že v tom, čo prežíva, nie je sama.

Priestor emailu nech je vám priestorom, v ktorom nájdete nielen prijatie, bezpečie ale aj podporu a nádej, že hoci sú aktuálne dni náročné, raz to môže byť aj inak.


Emailová adresa: akosanaozajmam@vydumamky.sk

Komunikácia je anonymná a dôverná, nemusíte v maili uviesť svoje meno. Čo s nami zdieľate, je na vás.

Sme tu pre vás každý deň. Odpovedáme čo najskôr, najneskôr do 48 hodín.

V psychologických témach je tu pre vás Radka Kuračková a Katarína Žilák, v psychiatrických témach vám bude podporou Štefánia Vaľovská. Viac o členkách tímu nájdete v tejto sekcii.